fbpx
3D diagnostika

3D diagnostika těla

Podstatou 3D diagnostiky je detailní nasnímání těla do 3D modelu. Je to neinvazivní body skener, což znamená, že ve srovnání s BIA (bioimpendačními) zařízeními neměří pomocí elektrického odporu lidských tkání neboli pomocí elektrického impulzu. Díky tomu jej mohou používat také těhotné ženy.

Jeho největším benefitem je funkce srovnávání, která umožňuje porovnávat hodnoty z aktuálního měření s hodnotami z měření předešlých.

Jak to funguje?

3D diagnostika je založena na studiích a algoritmickém výpočtu snímání, kdy Vám během 40 sekund stroj udělá okolo 4 000 snímků Vašeho těla.

Poté vypočte spolu se zabudovanou váhou procenta tělesného tuku, svaloviny, držení a postoj Vašeho těla, Vaši rozloženou rovnováhu a obvody tělesných partií.

V průběhu hubnutí dokážeme s přesností na milimetry identifikovat změny v objemu jednotlivých partií, v držení těla a v poměru svalové hmoty k tuku, díky čemuž umíme dokonale optimalizovat další postup pro co nejrychlejší výsledek.

3D avatar od Fit3D

Jedinečnou funkcí tohoto stroje je 3D avatar, který je spolu se spoustou informací přenesen do mobilní aplikace. Vy tak můžete vidět svou přesnou podobiznu těla i s měřenými proporcemi přímo ve Vašem telefonu. Vaší motivací je, když můžete vidět svůj progres nejen v číslech, ale také vizuálně.

Správné držení těla

Mezi našimi lékaři a fyzioterapeuty je oblíbená taky funkce diagnostiky držení těla a rovnováhy.

Díky Fit3D také odhalíme odkud pramení bolesti zad, hlavy, páteře nebo třeba deprese. Pokud je postura Vašeho těla nastavena špatně, dochází k tělesnému stresu, který je doprovázen špatným dýcháním, zažívacími problémy, bolestmi zad, depresemi či bolestmi hlavy.

Pro sportovce

3D technologie umožňuje srovnat i ty nejmenší pokroky v oblasti cvičení a fitness

Nejnovější technologie nám dává nyní možnost vizuálně sledovat změny ve tvaru vašeho těla, a to o pouhé milimetry! Infračervené kamery snímají vaše tělo ze všech stran a poté vytvářejí 3D model vaší postavy, který se otáčí o 360 stupňů, aby vám poskytl co nejpřesnější vizualizaci vašeho těla.

Uvidíte jak se vaše tělo proměňuje při dosahování vašich cílů v oblasti fitness či hubnutí. Za pouhých 35 sekund se tak o svém těle dozvíte více, než jste si kdy mysleli!

360 stupňový model

Mnoho lidí sleduje změny na svém těle vizuálně buď pohledem do zrcadla, nebo prostřednictvím fotografií. Toto je začátek, ale je téměř nemožné získat fotografie, které budou tak přesné, jako 3D skenování. Naše mobilní aplikace Fit3D vás pokaždé, když přijdete ke skenování, umístí na stejnou pozici, abyste si mohli své obrázky v průběhu času skutečně porovnat.

Pro koho je 3D technologie vhodná?

  • klienty usilují o dosažení cílů v oblasti hubnutí a přeměny těla
  • klienty, kteří mají bolesti zad a pohybového aparátu a potřebují vhodně nastavit fyzioterapii a cvičení
  • sportovce, kteří chtějí sledovat změnu objemu svalů a tukové hmoty
  • kulturisty sledující změny vzhledu těla mimo sezónu nebo během příprav na soutěž

Po každém měření získáváte okamžitě vaše data prostřednictvím e-mailu ve vizuální podobě. Budete mít tak možnost porovnat vaše výsledky kdykoli a odkudkoli, z jakéhokoli mobilního zařízení. Porovnávat lze data až 3 skenů najednou, včetně vyhledávaného 3D 360 stupňového avatara a hodnocení zdravotních rizik.

Nejčastější otázky