fbpx
Recepční / recepčná – pracovní nabídka

Koho hledáme?

Hledáme profesionálního recepčního / recepční na plný úvazek, který doplní náš tým a zajistí každodenní provoz recepce institutu a prémiovou péči o naše klienty.

Recepce jsou místem, kde si klient vytváří první dojem. Proto je pro nás recepce důležitým úsekem ve kterém potřebujeme profesionální zaměstnance.

Od uchazečů potřebujeme, aby měli dobrou češtinu, pozitivně laděné a profesionální vystupování, byli zodpovědní, spolehliví  a měli aktivní přístup k práci. Nepotřebujeme nutně předchozí zkušenost z  recepce. Požadujeme však zkušenosti s obsluhou klientů na nadstandardní úrovni (barman, barista, hotelový recepční, vztahový manažer...)

Náplň práce

  • uvítání a výprovázení klientů
  • péči o klienty – poskytování informací, řešení požadavků, nabídka nápojů a občerstvení
  • provoz recepce
  • příjem a zpracování rezervací, práce s rezervačním systémem
  • přijímání telefonátů
  • podpora k zajištění organizace a chodu pobočky

Místo práce: Francouzská 172/30, Vinohrady, 120 00 Praha
Datum nástupu: ihned / dohodou

V případě zájmu nám prosím zašlite CV s fotografii na info@seyes.cz.

Kdo jsme?

Jsme tým zkušených odborníků s mnohaletou praxí, poskytující nadstandardní služby v oblasti zdravotnictví, nutričního poradenství a hubnutí. Specializujeme se na klienty, kteří si přejí změnit svůj život k lepšímu a odborně se o ně staráme na jejich cestě k vytyčeným cílům. Děláme, co nás baví a vzájemně se podporujeme.

Hektický život, minimum času, ztráta energie a fyzické kondice, doprovázené vznikem zdravotních komplikací, jsou nejčastější důvody, proč se na nás naši klienti obracejí. Naším cílem je mít pouze spokojené klienty, řídíme se proto heslem, že ke každému klientovi je třeba přistupovat individuálně. Jedině tak má naše práce opravdový smysl a požadovaný výsledek.