fbpx

Náš tým SEYES®

Výživa a hubnutí nebyly nikdy jednodušší.

Seznamte se s našimi špičkovými odborníky na výživu, zdravý životní styl a hubnutí.

Hana Svobodová – SEYES

Hana Svobodová

CEO SEYES®

Náš tým – SEYES - výživa

Mgr. et Mgr. Adéla Kábelová

genetik, výživová a nutriční specialistka

Adéla je absolventkou magisterských oborů genetika a molekulární biologie na Přírodovědecké fakultě UK a nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK. Našim klientům pomáhá hlavně s redukcí hmotnosti a má také zkušenosti s léčbou diabetu 2. typu pomocí stravovacích režimů.

Adéla – Náš tým – SEYES - výživa

Bc. Adéla Uhrová

výživový poradce, vedoucí trenér

Mistryně světa v bikini fitness. Cvičení a stravě se věnuje od 16 let. Většina našich klientů a klientek jsou běžní lidé bez závodních ambicí. S Adélou se společně zaměřují na zpevňování, nabírání svalové hmoty, redukci, ale i na lepší funkčnost pohybového aparátu v běžném životě.

Náš tým – SEYES

Mgr. Tereza Schovalová

nutriční terapeut

Tereza vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od dětství se závodně věnuje plavání a triatlonu.

Náš tým – SEYES

Mgr. Lenka Procházková

nutriční terapeut

Vystudovala obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se komplexní úpravě jídelníčku, pozitivní motivaci, úpravě hmotnosti dětí i dospělých a v oblasti léčebné výživy se blíže specializuje na diabetes mellitus. Ve volném čase ráda tvoří nové recepty a cvičí jógu.

Náš tým – SEYES

Mgr. Tereza Wágnerová

výživový poradce

Tereza vystudovala obor Výživové poradenství a sportovní diagnostika. Od malička se věnovala moderní gymnastice a byla součástí reprezentace České republiky, kde nasbírala spoustu zkušeností. Nyní se věnuje komplexní úpravě jídelníčku nejen u sportovců. Klade důraz na individuální přístup, pestrost a udržitelnost.

Náš tým – SEYES

MUDr. Jan Bafrnec

Odborník na metabolický syndrom, cévní chirurg

Vystudoval všeobecné lékařství na Karlově Univerzitě a později atestoval z oboru chirurgie a cévní chirurgie a ve své praxi se zaměřil na onkovaskularní chirurgii a laparoskopii. Coby výzkumný lékař se od roku 2008 věnoval klinickým studiím nových léků a jeho pedagogická činnost zahrnuje působení na I. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Náš tým – SEYES

MUDr. Rastislav Roško

praktický lékař pro dospělé

Od roku 2003 funguje jako internista a praktický lékař pro dospělé. Odborník na koronární a metabolická onemocnění. Mimo jiné má také zkušenosti v oblasti Dopplerovy diagnostiky onemocnění tepen.

Náš tým – SEYES

RNDr. Veronika Kočišová, PhD.

vědecký pracovník

Výzkum a vývoj se zaměřením na aplikaci nejnovějších poznatků v oblasti výživy při terapeutické práci.

Náš tým – SEYES

prof. MUDr. Zdeněk Seidl, CSc.

neurolog a neuroradiolog

Radiodiagnostická klinika 1. LF UK a VFN

Máte dotaz? Chcete poradit?

Nevíte si rady nebo se chcete raději poradit s našimi experty? Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem. Rádi vám pomůžeme s čímkoliv.

Zavolejte nám – SEYES