fbpx
Podpora imunity

Dva unikátní potravinové doplňky pro podporu imunity ve spolupráci s kolegy z americké kliniky VIP Clinical Nutrition, LLC

Je nám potěšením Vám nově sdělit, že náš tým vyvinul ve spolupráci s kolegy z americké kliniky (VIP Clinical Nutrition, LLC), dva unikátní potravinové doplňky pro podporu imunity.

Na podporu imunity se zaměřujeme jednak primárně - výživou a sportem, ale i sekundárně – speciální výživou a našimi vlastními doplňky stravy.

Doplněk stravy Imuno Veritas je svým složením zaměřen na celkovou normalizaci funkce imunitního systému, doplněk Gastro Veritas je zaměřen na trávicí systém.

Požádejte o bezplatnou konzultaci

Naši odborníci na podopru imunity rádi zodpoví vaše otázky a navrhnou vhodný postup řešení vašeho problému.

Žádost o konzultaci

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Naši specialisté na podporu imunity

MUDr. Lenka Balogová, PhD.
odborník v oblasti infektologie a cestovní medicíny

Špička v oboru léčby HIV, hepatitidy a dalších infekčních onemocnění v Čechách i na Slovensku. Dvojnásobná mistryně světa v bodyfitness. Lenka nám pomáhá vzdělávat klienty v oblasti prevence infekčních onemocnění a také fitness a kulturistiky.

MUDr. Rastislav Roško
praktický lékař pro dospělé

Od roku 2003 funguje jako internista a praktický lékař pro dospělé. Odborník na koronární a metabolická onemocnění. Mimo jiné má také zkušenosti oblasti Dopplerovy diagnostiky onemocnění tepen.