fbpx
Pohybové aktivity

Vytvoříme Vám osobní cvičební protokol postavený na čtyřech pilířích fyzického zdraví – stabilitě, síle, aerobní účinnosti a anaerobní síle.

Chcete se dostat do formy nejen vhodnou stravou, ale i pohybem? Každý z Vás preferuje jiný druh pohybu, proto při komplexním řešení Vašeho životního stylu najdeme vždy pohybovou aktivitu, která Vám bude vyhovovat.

Naši kvalifikovaní trenéři Vám dokáží poradit se sportem tak, abyste se o svém těle dozvěděli maximum. Nastaví Vám sportovní tréninkový plán tak, aby respektoval potřeby i možnosti Vašeho těla.

Naši specialisté na pohybové aktivity

Bc. Adéla Uhrová

mistryně světa v bikini fitness, která vás dostane do formy

Působí jako fitness trenérka a výživová poradkyně. Cvičení a stravě se věnuje od 16 let a aktuálně již několik let závodí v kategorii bikini fitness. Většina našich klientů a klientek jsou běžní lidé bez závodních ambicí. S Adélou se společně zaměřují na zpevňování, nabírání svalové hmoty, redukci, ale i na lepší funkčnost pohybového aparátu v běžném životě.

Adéla je absolventka fitness akademie Ronnie.cz, studentka VŠTVS Palestra, obor: výživové poradenství a sportovní diagnostika.

Specializace

  • Stravovací plány (redukce, zpevňování, nabírání svalové hmoty)
  • Silový trénink
  • Mobilizační a kompenzační cvičení

Mezinárodní úspěchy

  • 1. místo MMaS dorostu a juniorů 2019 – bikini fitness do 164cm
  • 1. místo + absolutní vítězství: Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2019 – bikini fitness do 164cm
  • 1. místo: Diamond cup Praha 2020 – bikini fitness juniorky open
  • 1. místo: Mistrovství světa juniorů Rumunsko 2020 – bikini fitness do 160cm

Vlastní fitness centrum

Naše fitness centrum je specializované na cvičení s lidmi trpícími nadváhou. Prvním krokem je vždy diagnostika dispozice k fyzické zdatnosti a jejich využití pro redukční režim

Diagnostika dispozice k fyzické zdatnosti

Diagnostika postury těla

poloha lopatek, zakřivení páteře (lordóza, kyfóza, skolióza), náklon pánve, poloha ramen, hlavy

Diagnostika svalových dysbalancí

Testovaná svalová partie: m. trapezius – horní část, m.pectoralis minor, m.qudratus lumborum, flexory kyčelního kloubu, adduktory kyčelního kloubu. flexory kolenního kloubu, m. triceps surae

Diagnostika oslabených svalů

Testovaná svalová partie: břišní lis, spodní část přímého svalu břišního, horní část přímého svalu břišního, mezilopatkové svaly, velký sval hýžďový, střední a malý sval hýžďový

Načasujeme Vám formu

Ať už potřebujete vyladit formu před dovolenou, svatbou, nebo chcete alespoň jednou v životě dosáhnout svého vytouženého sixpacku, naši trenéři, specialisté na výživu a fyzioterapeuti Vám načasují ideální formu.