fbpx
Pohybové aktivity

Při komplexním řešení Vašeho životního stylu najdeme vždy pohybovou aktivitu, která Vám bude vyhovovat.

Chcete se dostat do formy nejen vhodnou stravou, ale i pohybem? Každý z Vás preferuje jiný druh pohybu, proto při komplexním řešení Vašeho životního stylu najdeme vždy pohybovou aktivitu, která Vám bude vyhovovat.

Naši kvalifikovaní trenéři Vám dokáží poradit se sportem tak, abyste se o svém těle dozvěděli maximum. Nastaví Vám sportovní tréninkový plán tak, aby respektoval potřeby i možnosti Vašeho těla.

Naši specialisté na pohybové aktivity

Mgr. Jakub Pokorný
fyzioterapeut

Přední uznávaný fyzioterapeut českého olympijského národního týmu. Své zkušenosti v oboru buduje již od roku 2002. Jakub je tu pro Vás, pokud máte zájem o sportovní a léčebné rehabilitace nebo regenerace po zátěži pomocí fyzioterapie.

Jiří Surý
fitness trenér

Jirka se aktivně věnuje fitness více jak 13 let. Dosáhl mnoho sportovních úspěchu, absolvoval školení, semináře a kurzy za účelem zdokonalování se ve svém oboru i z pohledu zdravotního cvičení spojeného s problémy bederní, krční, hrudní oblasti páteře a dalšími problémy které souvisej například se sedavým zaměstnáním a špatnými návyky.

Sabina Kaderková
fitness trenérka

Sabina absolvovala fitness akademii a s klienty se zaměřuje na redukci hmotnosti, zpevňování, formování postavy a rozvoj svalové hmoty.

MUDr. Lenka Balogová, PhD.
fitness a kulturistika

Dvojnásobná mistryně světa v kulturistice žen v roce 2012 a 2013. Lenka nám pomáhá vzdělávat klienty v oblasti prevence poranění a také fitness a kulturistiky.

Jan Čermák
pohybový terapeut

Specialista na dlouhotrvající, neustupující bolesti pohybového aparátu. Expert na poúrazové a pooperační stavy. Terapeut českých MMA zápasníků a slovenské reprezentace rugby.