Jak se vaše metoda liší od ostatních poraden?

Paní doktorko zajímalo by mě jak se vaše metoda liší od ostatních poraden zdravého stravování a proč právě u vás jakožto osoba po deseti letech neúspěšných diet můžu zhubnout? Troufli byste si i na takovýhle případ?

Dobrý den a děkujeme za dotaz. Mnoho našich klientů má za sebou nespočet různých diet a neúspěšných pokusů o hubnutí, takže rozumíme, že jste při výběru již opatrná. Lišíme se zejména v přístupu ke každému z Vás. Každý z nás funguje jinak, každý má jiné preference, jiný zdravotní stav, jiný genetický předpoklad, jiný metabolismus a jiné stravovací návyky i časové možnosti. Někdo sportuje, jiný zase (často i ze zdravotních důvodů) nemůže.

Proto jsme ve spolupráci s kolegy z americké VIP Clinical Nutrition vyvinuli metodu přístupu k hubnutí a léčbě obezity, která respektuje všechny výše uvedené faktory. Zejména je nutno si uvědomit, že problémy s váhou nelze vyřešit ze dne na den. Nejsme zastánci diet, a proto si stojíme za důkladnou a postupnou péčí, která Vás naučí stravovat se dle potřeb vašeho těla, a to bez pocitu hladu, únavy, chutí na sladké a drastických diet.

Jsme si jistí, že pokud byste se rozhodla s námi spolupracovat, budeme Vám umět pomoci. Důležité samozřejmě je si uvědomit, že velká část práce je i na vaší straně, a proto pro vyřešení problémů s váhou natrvalo je třeba vaše plná spolupráce.

Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi! Tým Seyes.