fbpx
Program

Jste skutečně připraveni změnit svůj život?

Rezervujte si bezplatnou konzultaci. Vykročte s námi na cestu ke zdravému a dlouhému životu, zažijte novou úroveň zdravotní péče.

Odborná péče od 750 Kč měsíčně.

Po vyplnění rezervačního formuláře Vám manažer telefonicky navrhne volné termíny. Klientům do 18 let poskytujeme služby pouze za přítomnosti jejich zákonného zástupce.

Rezervace termínu

  Cesta k Vašemu osobnímu protokolu pro zdravější život

  1. Bezplatná konzultace

  Povíte nám o svých cílech, o svých očekáváních a my vám přiblížíme naši filozofii, způsob práce, dosažené výsledky a provedeme vás našimi diagnostickými, terapeutickými a fitness prostory.


  Budeme navigátorem na cestě k vašemu cíli.

  2. Laboratoře a diagnostika

  Vaše první konzultace určí řadu personalizovaných testů a diagnostických vyšetření. Vzorky krve, moči, stolice a slin (DNA) jsou základem pro rozsáhlou detekci tisíců různých biomarkerů.

  Naši terapeuti Vám pomohou s diagnostikou tělesného složení a nasnímáním vašeho těla do 3D modelu neinvazivním body skenerem.

  Pod dohledem zkušených trenérů absolvujete podrobnou pohybovou diagnostiku.

  3. Váš osobní protokol

  Vaše výsledky spolu s naší kompletní řadou specifických intervencí tvoří základ základ programu pro optimalizaci Vašeho zdraví. Vytvoříme Vám sadu nástrojů, pomocí kterých budete moci efektivně integrovat Váš osobní protokol do běžného života.

  Ucítíte to. Zlepšená fyzická výkonnost, lepší postava, snížený stres, lepší spánek, silná mysl a koncentrace - to jsou rychle pozorovatelné a měřitelné výsledky našich klientů.