fbpx
Náš tým

Špičkoví odborníci

Mgr. et Mgr. Adéla Kábelová
genetik, nutriční specialistka

Adéla je absolventkou magisterských oborů genetika a molekulární biologie na Přírodovědecké fakultě UK a nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK. Našim klientům pomáhá hlavně s redukcí hmotnosti a má také zkušenosti s léčbou diabetu 2. typu pomocí stravovacích režimů.

Bc. Adéla Uhrová
výživový poradce, vedoucí trenér

Mistryně světa v bikini fitness. Cvičení a stravě se věnuje od 16 let. Většina našich klientů a klientek jsou běžní lidé bez závodních ambicí. S Adélou se společně zaměřují na zpevňování, nabírání svalové hmoty, redukci, ale i na lepší funkčnost pohybového aparátu v běžném životě.

Mgr. Tereza Schovalová
nutriční terapeut

Tereza vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od dětství se závodně věnuje plavání a triatlonu.

Mgr. Lenka Procházková
nutriční terapeut

Vystudovala obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se komplexní úpravě jídelníčku, pozitivní motivaci, úpravě hmotnosti dětí i dospělých a v oblasti léčebné výživy se blíže specializuje na diabetes mellitus. Ve volném čase ráda tvoří nové recepty a cvičí jógu.

Mgr. Tereza Wágnerová
výživový poradce

Tereza vystudovala obor Výživové poradenství a sportovní diagnostika. Od malička se věnovala moderní gymnastice a byla součástí reprezentace České republiky, kde nasbírala spoustu zkušeností. Nyní se věnuje komplexní úpravě jídelníčku nejen u sportovců. Klade důraz na individuální přístup, pestrost a udržitelnost.

MUDr. Jan Bafrnec
Odborník na metabolický syndrom, cévní chirurg


Vystudoval všeobecné lékařství na Karlově Univerzitě a později atestoval z oboru chirurgie a cévní chirurgie a ve své praxi se zaměřil na onkovaskularní chirurgii a laparoskopii. Coby výzkumný lékař se od roku 2008 věnoval klinickým studiím nových léků a jeho pedagogická činnost zahrnuje působení na I. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

MUDr. Rastislav Roško
praktický lékař pro dospělé

Od roku 2003 funguje jako internista a praktický lékař pro dospělé. Odborník na koronární a metabolická onemocnění. Mimo jiné má také zkušenosti v oblasti Dopplerovy diagnostiky onemocnění tepen.

RNDr. Veronika Kočišová, PhD.
vědecký pracovník


Výzkum a vývoj se zaměřením na aplikaci nejnovějších poznatků v oblasti výživy při terapeutické práci.

prof. MUDr. Zdeněk Seidl, CSc.
neurolog a neuroradiolog

Radiodiagnostická klinika 1. LF UK a VFN

Ing. Mgr. Pavla Dolanská
nutriční specialista

Absolventka magisterského oboru Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a magisterského oboru Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě. Věnuje se komplexní úpravě jídelníčku vedoucí k udržitelné změně stravovacích návyků. Specializuje se na problematiku potravinových alergií a intolerancí a alternativních výživových směrů jako je vegetariánství a veganství.

DiS. Adéla Novotná
nutriční terapeut

Adéla vystudovala obor Diplomovaný nutriční terapeut. Výživou se zabývá již od dětství, jelikož jí byla diagnostikována celiakie, tudíž výživa je v podstatě její celoživotní téma. Vyvážené a racionální stravování vnímá jako klíč k lepší kvalitě života.

Lucie Hajná
vedoucí recepce