fbpx
Náš tým

Špičkoví odborníci

Mgr. et Mgr. Adéla Kábelová
výživová poradkyně

Adéla je absolventkou magisterských oborů genetika a molekulární biologie na Přírodovědecké fakultě UK a nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK. Našim klientům pomáhá hlavně s redukcí hmotnosti a má také zkušenosti s léčbou diabetu 2. typu pomocí stravovacích režimů.

Mgr. Kateřina Chlubnová
výživová poradkyně

Katka vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Již dlouhá léta se zajímá o zdravou výživu. Našim klientům pomáhá zhubnout dlouhodobě, bez drastických diet a odříkání v souladu se správným životním stylem.

MUDr. Rastislav Roško
praktický lékař pro dospělé

Od roku 2003 funguje jako internista a praktický lékař pro dospělé. Odborník na koronární a metabolická onemocnění. Mimo jiné má také zkušenosti v oblasti Dopplerovy diagnostiky onemocnění tepen.

Mgr. Tereza Schovalová
výživová poradkyně

Tereza vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od dětství se závodně věnuje plavání a triatlonu.

MUDr. Kristýna Rošetzká
diagnostika klientů, chirurg

Plastická chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, mamární poradna a poradna pro onemocnění prsu, absolventka Lékařské fakulty v Hradci Králové Univerzita Karlova.

Adéla Uhrová
fitness trenér

Mistryně světa v bikini fitness. Cvičení a stravě se věnuje od 16 let. Většina našich klientů a klientek jsou běžní lidé bez závodních ambicí. S Adélou se společně zaměřují na zpevňování, nabírání svalové hmoty, redukci, ale i na lepší funkčnost pohybového aparátu v běžném životě.

Ing. Pavel Szotkowski
školitel, ambasador

Osobní i online fitness trenér pracující s tělesně postiženými i vrcholovými sportovci & profesionální sportovec, poradce pro výživu a školitel

RNDr. Veronika Kočišová, PhD.
vědecký pracovník


Výzkum a vývoj se zaměřením na aplikaci nejnovějších poznatků v oblasti výživy při terapeutické práci.

RNDr. Lucie Benešová, Ph.D.
lékařská genetika

Atestace v oboru Vyšetřovací metody v lékařské genetice, soudní znalec v oboru Zdravotnictví, specializace Genetika, pedagogická činnost na Přírodovědecké fakultě UK – přednášející, školitel diplomantů.

MUDr. Lenka Balogová, PhD.
odborník v oblasti infektologie a cestovní medicíny

Špička v oboru léčby HIV, hepatitidy a dalších infekčních onemocnění v Čechách i na Slovensku. Dvojnásobná mistryně světa v bodyfitness. Lenka nám pomáhá vzdělávat klienty v oblasti prevence infekčních onemocnění a také fitness a kulturistiky.

MUDr. Pavel Horažďovský, PhD., MBA
přední český chirurg

Přední český chirurg s erudicí ve všeobecné i úrazové chirurgii, hrudní chirurgii a onkochirurgii. Jako první v ČR prováděl se svým týmem operaci 3D systémem EinsteinVision.

Mgr. Lenka Procházková
výživová poradkyně

Vystudovala obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se komplexní úpravě jídelníčku, pozitivní motivaci, úpravě hmotnosti dětí i dospělých a v oblasti léčebné výživy se blíže specializuje na diabetes mellitus. Ve volném čase ráda tvoří nové recepty a cvičí jógu.

Jan Čermák
pohybový terapeut

Specialista na dlouhotrvající, neustupující bolesti pohybového aparátu. Expert na poúrazové a pooperační stavy. Terapeut českých MMA zápasníků a slovenské reprezentace rugby.

Mgr. Jakub Pokorný
fyzioterapeut

Přední uznávaný fyzioterapeut českého olympijského národního týmu. Své zkušenosti v oboru buduje již od roku 2002. Jakub je tu pro Vás, pokud máte zájem o sportovní a léčebné rehabilitace nebo regenerace po zátěži pomocí fyzioterapie.

MUDr. Jozef Petruš
kardiolog

V rámci neinvazivní diagnostiky a léčby kardiovaskulárních onemocnění se věnuje zejména echokardiografii, zátěžovým vyšetřením a poruchám rytmu. Je členem České lékařské komory, České kardiologické společnosti, Evropské kardiologické společnosti, České společnosti pro hypertenzi a dalších.

Jiří Surý
fitness trenér

Jirka se aktivně věnuje fitness více jak 13 let. Dosáhl mnoho sportovních úspěchu, absolvoval školení, semináře a kurzy za účelem zdokonalování se ve svém oboru i z pohledu zdravotního cvičení spojeného s problémy bederní, krční, hrudní oblasti páteře a dalšími problémy které souvisej například se sedavým zaměstnáním a špatnými návyky.

Olena Shcherbak
všeobecná zdravotní sestra

Působí aktivně ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Nataliia Makarenko
všeobecná zdravotní sestra

Působí aktivně ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

MUDr. Robert Tomáš PhD.
neurochirurg

Přední evropský specialista v oblasti neuroonkologie, spinální chirurgie, chirurgie periferních nervů, intraoperační elektrofyziologie.

Ing. Lucie Kořínková
nutriční terapeut

Uznávaná nutriční terapeutka s mnohaletou praxí. Lucie se zaměřuje mimo jiné na dětské klienty, u kterých je velmi oblíbená.

Nutriční poradenství

Ing. Petra Brodíková
výživový specialista

Výživová specialistka a trenérka. Díky svým vědomostem a celoživotnímu nadšení pro obor je Petra neoddělitelnou součástí našeho týmu.

Nutriční poradenství

MUDr. Mohamed El Nakhala
ortoped

Poskytuje komplexní služby v oboru rehabilitačního lékařství, ortopedie, fyzioterapie. Odborník na pohybový aparát, spolupracuje s pražskými fakultními nemocnicemi a dalšími zdravotnickými zařízeními.

MUDr. Milena Ciupová
neurolog

Zajišťuje odbornou pomoc v oblasti onemocnění nervového systému. Poskytuje odborná neurologická vyšetření všem pacientům bez omezení věku. Zajišťuje diagnostickou, terapeutickou a preventivní péči v oboru neurologie.