fbpx
Náš tým

Špičkoví odborníci

Mgr. et Mgr. Adéla Kábelová
genetik, nutriční specialista

Adéla je absolventkou magisterských oborů genetika a molekulární biologie na Přírodovědecké fakultě UK a nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK. Našim klientům pomáhá hlavně s redukcí hmotnosti a má také zkušenosti s léčbou diabetu 2. typu pomocí stravovacích režimů.

Adéla Uhrová
vedoucí fitness sekce

Mistryně světa v bikini fitness. Cvičení a stravě se věnuje od 16 let. Většina našich klientů a klientek jsou běžní lidé bez závodních ambicí. S Adélou se společně zaměřují na zpevňování, nabírání svalové hmoty, redukci, ale i na lepší funkčnost pohybového aparátu v běžném životě.

Ing. Pavel Szotkowski
školitel, ambasador

Fitness trenér pracující s vrcholovými sportovci i tělesně postiženými & profesionální sportovec, poradce pro výživu a školitel. V roce 2019 se stal jediným profesionálním závodníkem v kategorii Classic Physique v ČR.

prof. MUDr. Zdeněk Seidl, CSc.
neurolog a neuroradiolog

Radiodiagnostická klinika 1. LF UK a VFN

Mgr. Tereza Wágnerová
výživový poradce

Tereza vystudovala obor Výživové poradenství a sportovní diagnostika. Od malička se věnovala moderní gymnastice a byla součástí reprezentace České republiky, kde nasbírala spoustu zkušeností. Nyní se věnuje komplexní úpravě jídelníčku nejen u sportovců. Klade důraz na individuální přístup, pestrost a udržitelnost.

MUDr. Rastislav Roško
praktický lékař pro dospělé

Od roku 2003 funguje jako internista a praktický lékař pro dospělé. Odborník na koronární a metabolická onemocnění. Mimo jiné má také zkušenosti v oblasti Dopplerovy diagnostiky onemocnění tepen.

Mgr. Kateřina Chlubnová
nutriční terapeut

Katka vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Již dlouhá léta se zajímá o zdravou výživu. Našim klientům pomáhá zhubnout dlouhodobě, bez drastických diet a odříkání v souladu se správným životním stylem.

Mgr. Lenka Procházková
nutriční terapeut

Vystudovala obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se komplexní úpravě jídelníčku, pozitivní motivaci, úpravě hmotnosti dětí i dospělých a v oblasti léčebné výživy se blíže specializuje na diabetes mellitus. Ve volném čase ráda tvoří nové recepty a cvičí jógu.

Mgr. Tereza Schovalová
nutriční terapeut

Tereza vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od dětství se závodně věnuje plavání a triatlonu.

Mgr. Mária Šoltésová
nutriční terapeut

Lidský metabolismus a výživa ji odjakživa fascinovaly, proto se rozhodla studovat obor „Nutriční terapeut“ na 1. lékařské fakultě Univerizity Karlovy v Praze. V praxi se věnuje klinické výživě, hlavně v oblasti nechtěné atrofie svalové hmoty a zaměřuje se také na redukci hmotnosti. Důraz dává na učení stravovacích návyků, vytváření zdravého vztahu k jídlu, motivaci k pohybu a vyvracení mýtů o výživě.

Bc. Veronika Sedláková
asistent, trenér

Veronika získala bakalářský titul na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Aktivně se věnuje sportu odmalička a neustále rozšiřuje své znalosti v oblasti pohybu s cílem pomoci lidem žít zdravý a spokojený život. Mistryně ČR v Disco dance show. Má bohaté zkušenosti s trénováním soutěžních tanečních týmů jejichž součástí bylo i cvičení s vlastní vahou.

RNDr. Veronika Kočišová, PhD.
vědecký pracovník


Výzkum a vývoj se zaměřením na aplikaci nejnovějších poznatků v oblasti výživy při terapeutické práci.

MUDr. Lenka Balogová, PhD.
odborník v oblasti infektologie a cestovní medicíny

Špička v oboru léčby HIV, hepatitidy a dalších infekčních onemocnění v Čechách i na Slovensku. Dvojnásobná mistryně světa v bodyfitness. Lenka nám pomáhá vzdělávat klienty v oblasti prevence infekčních onemocnění a také fitness a kulturistiky.

Jan Čermák
pohybový terapeut

Specialista na dlouhotrvající, neustupující bolesti pohybového aparátu. Expert na poúrazové a pooperační stavy. Terapeut českých MMA zápasníků a slovenské reprezentace rugby.

Mgr. Jakub Pokorný
fyzioterapeut

Přední uznávaný fyzioterapeut českého olympijského národního týmu. Své zkušenosti v oboru buduje již od roku 2002. Jakub je tu pro Vás, pokud máte zájem o sportovní a léčebné rehabilitace nebo regenerace po zátěži pomocí fyzioterapie.