fbpx

Náš tým

Špičkoví odborníci jsou u nás na prvním místě

MUDr. Rastislav Roško
praktický lékař pro dospělé

Od roku 2003 funguje jako internista a praktický lékař pro dospělé. Odborník na koronární a metabolická onemocnění. Mimo jiné má také zkušenosti v oblasti Dopplerovy diagnostiky onemocnění tepen.

Podpora imunity
Infuze vitaminu C

MUDr. Pavel Horažďovský, PhD., MBA
přední český chirurg

Přední český chirurg s erudicí ve všeobecné i úrazové chirurgii, hrudní chirurgii a onkochirurgii. Jako první v ČR prováděl se svým týmem operaci 3D systémem EinsteinVision.

Kolagenová léčba kloubů

MUDr. Lenka Balogová, PhD.
odborník v oblasti infektologie a cestovní medicíny

Špička v oboru léčby HIV, hepatitidy a dalších infekčních onemocnění v Čechách i na Slovensku. Dvojnásobná mistryně světa v bodyfitness. Lenka nám pomáhá vzdělávat klienty v oblasti prevence infekčních onemocnění a také fitness a kulturistiky.

Pohybové aktivity
Podpora imunity

Mgr. Jakub Pokorný
fyzioterapeut

Přední uznávaný fyzioterapeut českého olympijského národního týmu. Své zkušenosti v oboru buduje již od roku 2002. Jakub je tu pro Vás, pokud máte zájem o sportovní a léčebné rehabilitace nebo regenerace po zátěži pomocí fyzioterapie.

Pohybové aktivity

Ing. Kateřina Kynčlová
vedoucí sekce výživových poradců

Katka se v našem týmu věnuje osobnostnímu rozvoji klientů a pozitivní motivaci v dosažení jejich cílů v oblasti výživy.

Mgr. Štepánka Kulichová
výživová poradkyně
Bc. Tereza Schovalová
výživová poradkyně
Klára Lahodová
výživová poradkyně
Jiří Surý
fitness trenér

Jirka se aktivně věnuje fitness více jak 13 let. Dosáhl mnoho sportovních úspěchu, absolvoval školení, semináře a kurzy za účelem zdokonalování se ve svém oboru i z pohledu zdravotního cvičení spojeného s problémy bederní, krční, hrudní oblasti páteře a dalšími problémy které souvisej například se sedavým zaměstnáním a špatnými návyky.

Pohybové aktivity

Sabina Kaderková
fitness trenérka

Sabina absolvovala fitness akademii a s klienty se zaměřuje na redukci hmotnosti, zpevňování, formování postavy a rozvoj svalové hmoty.

Pohybové aktivity

Jan Čermák
pohybový terapeut

Specialista na dlouhotrvající, neustupující bolesti pohybového aparátu. Expert na poúrazové a pooperační stavy. Terapeut českých MMA zápasníků a slovenské reprezentace rugby.

Pohybové aktivity

MUDr. Jozef Petruš
kardiolog

V rámci neinvazivní diagnostiky a léčby kardiovaskulárních onemocnění se věnuje zejména echokardiografii, zátěžovým vyšetřením a poruchám rytmu. Je členem České lékařské komory, České kardiologické společnosti, Evropské kardiologické společnosti, České společnosti pro hypertenzi a dalších.

Olena Shcherbak
všeobecná zdravotní sestra

Působí aktivně ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Nataliia Makarenko
všeobecná zdravotní sestra

Působí aktivně ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

MUDr. Robert Tomáš PhD.
neurochirurg

Přední evropský specialista v oblasti neuroonkologie, spinální chirurgie, chirurgie periferních nervů, intraoperační elektrofyziologie.

Ing. Lucie Kořínková
nutriční terapeut

Uznávaná nutriční terapeutka s mnohaletou praxí. Lucie se zaměřuje mimo jiné na dětské klienty, u kterých je velmi oblíbená.

Nutriční poradenství

Ing. Petra Brodíková
výživový specialista

Výživová specialistka a trenérka. Díky svým vědomostem a celoživotnímu nadšení pro obor je Petra neoddělitelnou součástí našeho týmu.

Nutriční poradenství

MUDr. Mohamed El Nakhala
ortoped

Poskytuje komplexní služby v oboru rehabilitačního lékařství, ortopedie, fyzioterapie. Odborník na pohybový aparát, spolupracuje s pražskými fakultními nemocnicemi a dalšími zdravotnickými zařízeními.

MUDr. Milena Ciupová
neurolog

Zajišťuje odbornou pomoc v oblasti onemocnění nervového systému. Poskytuje odborná neurologická vyšetření všem pacientům bez omezení věku. Zajišťuje diagnostickou, terapeutickou a preventivní péči v oboru neurologie.