fbpx
Náš tým

Špičkoví odborníci

MUDr. Rastislav Roško
praktický lékař pro dospělé

Od roku 2003 funguje jako internista a praktický lékař pro dospělé. Odborník na koronární a metabolická onemocnění. Mimo jiné má také zkušenosti v oblasti Dopplerovy diagnostiky onemocnění tepen.

Podpora imunity
Infuze vitaminu C

Ing. Kateřina Kynčlová
výživová poradkyně

Katka se v našem týmu věnuje osobnostnímu rozvoji klientů a pozitivní motivaci v dosažení jejich cílů v oblasti výživy. Za sebou má bohaté zkušenosti, výživě se věnuje již od roku 2010. Od té doby pomohla již stovkám klientů. V roce 2017 absolvovala stáž v USA, kde se věnovala dětem v předškolním věku a pomáhala zlepšit jejich stravovací návyky. Na ČZU v Praze absolvovala magisterský obor Výživa a potraviny s vyznamenáním. V současnosti si upevňuje vědomosti dalším studiem Nutriční terapie.

3D GEN™
Primární diagnostika metabolismu

Mgr. et Mgr. Adéla Kábelová
výživová poradkyně

Adéla je absolventkou magisterských oborů genetika a molekulární biologie na Přírodovědecké fakultě UK a nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK. Našim klientům pomáhá hlavně s redukcí hmotnosti, přičemž klade důraz na individuální potřeby každého jednotlivce. Kromě toho má také zkušenosti s léčbou diabetu 2. typu pomocí různých stravovacích režimů.

RNDr. Lucie Benešová, Ph.D.
lékařská genetika

Atestace v oboru Vyšetřovací metody v lékařské genetice, soudní znalec v oboru Zdravotnictví, specializace Genetika, pedagogická činnost na Přírodovědecké fakultě UK – přednášející, školitel diplomantů.

3D GEN™

MUDr. Lenka Balogová, PhD.
odborník v oblasti infektologie a cestovní medicíny

Špička v oboru léčby HIV, hepatitidy a dalších infekčních onemocnění v Čechách i na Slovensku. Dvojnásobná mistryně světa v bodyfitness. Lenka nám pomáhá vzdělávat klienty v oblasti prevence infekčních onemocnění a také fitness a kulturistiky.

Pohybové aktivity
Podpora imunity

MUDr. Pavel Horažďovský, PhD., MBA
přední český chirurg

Přední český chirurg s erudicí ve všeobecné i úrazové chirurgii, hrudní chirurgii a onkochirurgii. Jako první v ČR prováděl se svým týmem operaci 3D systémem EinsteinVision.

Kolagenová léčba kloubů

Mgr. Veronika Nováková
výživová poradkyně

Veronika vystudovala obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od útlého dětství sportovala na vrcholové úrovni, a proto naše klienty vede nejen k osvojení si základů racionálních výživových návyků a dosažení vysněné postavy, ale také se specializuje na sportovní výživu.

Ing. Alena Tokareva
výživová poradkyně

Alena vystudovala obor Výživa a potraviny na fakultě Agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity. Je odbornicí v oblasti potravin a výživy člověka. O výživu se zajímá celý život a ráda se každodenně vzdělává v tomto zaměření. Má spoustu zájmů, je komunikativní a přátelská. Mezi její koníčky mimo jiné také patří vaření a sport.

Bc. Lucie Jáchimová
výživová poradkyně

Lucie vystudovala bakalářský obor Kvalita produkce na České zemědělské univerzitě. Nyní pokračuje v navazujícím magisterském oboru Výživa a potraviny. Zdravým životním stylem se zabývá již dlouhou dobu, protože sama ve svém volném čase ráda sportuje a vzdělává se v oblasti výživy. Klientům se snaží vysvětlit, že nesprávná výživa má vliv na různá chronická onemocnění a pomáhá jim s redukcí váhy bez zbytečných diet, ale pravidelnou a kvalitní stravou.

Mgr. Kateřina Chlubnová
výživová poradkyně

Katka vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Již dlouhá léta se zajímá o zdravou výživu. Našim klientům pomáhá zhubnout dlouhodobě, bez drastických diet a odříkání v souladu se správným životním stylem.

Mgr. Tereza Schovalová
výživová poradkyně

Tereza vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od dětství se závodně věnuje plavání a triatlonu.

Ing. Pavel Szotkowski
fitness trenér

Osobní i online fitness trenér & profesionální sportovec, ambasador aplikace EVLS App, poradce pro výživu

Pohybové aktivity

Mgr. Lenka Procházková
výživová poradkyně

Vystudovala obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se komplexní úpravě jídelníčku, pozitivní motivaci, úpravě hmotnosti dětí i dospělých a v oblasti léčebné výživy se blíže specializuje na diabetes mellitus. Ve volném čase ráda tvoří nové recepty a cvičí jógu.

Mgr. Štěpánka Kulichová
výživová poradkyně

Štěpánka je absolventkou oboru Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od dětství se věnovala sportu jako např. gymnastika a aerobik. Později sama začala trénovat děti i dospělé. Díky těmto zkušenostem se začala zajímat o zdravý životní styl z celkového pohledu. Řídí se heslem ''výživa s rozumem''. S klienty se zaměřuje nejen na redukci hmotnosti, ale také na osvojení si správných stravovacích návyků z hlediska přidružených zdravotních komplikací. Svou pozitivní energií motivuje klienty k dosažení výsledků.

Jiří Surý
fitness trenér

Jirka se aktivně věnuje fitness více jak 13 let. Dosáhl mnoho sportovních úspěchu, absolvoval školení, semináře a kurzy za účelem zdokonalování se ve svém oboru i z pohledu zdravotního cvičení spojeného s problémy bederní, krční, hrudní oblasti páteře a dalšími problémy které souvisej například se sedavým zaměstnáním a špatnými návyky.

Pohybové aktivity

Sabina Kaderková
fitness trenérka

Sabina absolvovala fitness akademii a s klienty se zaměřuje na redukci hmotnosti, zpevňování, formování postavy a rozvoj svalové hmoty.

Pohybové aktivity

Jan Čermák
pohybový terapeut

Specialista na dlouhotrvající, neustupující bolesti pohybového aparátu. Expert na poúrazové a pooperační stavy. Terapeut českých MMA zápasníků a slovenské reprezentace rugby.

Pohybové aktivity

Mgr. Jakub Pokorný
fyzioterapeut

Přední uznávaný fyzioterapeut českého olympijského národního týmu. Své zkušenosti v oboru buduje již od roku 2002. Jakub je tu pro Vás, pokud máte zájem o sportovní a léčebné rehabilitace nebo regenerace po zátěži pomocí fyzioterapie.

Pohybové aktivity

MUDr. Jozef Petruš
kardiolog

V rámci neinvazivní diagnostiky a léčby kardiovaskulárních onemocnění se věnuje zejména echokardiografii, zátěžovým vyšetřením a poruchám rytmu. Je členem České lékařské komory, České kardiologické společnosti, Evropské kardiologické společnosti, České společnosti pro hypertenzi a dalších.

Olena Shcherbak
všeobecná zdravotní sestra

Působí aktivně ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Nataliia Makarenko
všeobecná zdravotní sestra

Působí aktivně ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

MUDr. Robert Tomáš PhD.
neurochirurg

Přední evropský specialista v oblasti neuroonkologie, spinální chirurgie, chirurgie periferních nervů, intraoperační elektrofyziologie.

Ing. Lucie Kořínková
nutriční terapeut

Uznávaná nutriční terapeutka s mnohaletou praxí. Lucie se zaměřuje mimo jiné na dětské klienty, u kterých je velmi oblíbená.

Nutriční poradenství

Ing. Petra Brodíková
výživový specialista

Výživová specialistka a trenérka. Díky svým vědomostem a celoživotnímu nadšení pro obor je Petra neoddělitelnou součástí našeho týmu.

Nutriční poradenství

MUDr. Mohamed El Nakhala
ortoped

Poskytuje komplexní služby v oboru rehabilitačního lékařství, ortopedie, fyzioterapie. Odborník na pohybový aparát, spolupracuje s pražskými fakultními nemocnicemi a dalšími zdravotnickými zařízeními.

MUDr. Milena Ciupová
neurolog

Zajišťuje odbornou pomoc v oblasti onemocnění nervového systému. Poskytuje odborná neurologická vyšetření všem pacientům bez omezení věku. Zajišťuje diagnostickou, terapeutickou a preventivní péči v oboru neurologie.