fbpx

Genetika aneb pronikněte do tajů
svého genetického kódu

Genetika – porozumění genům pro lepší zdraví. 

Přes 120+ genetických výsledků: S naším komplexním genetickým testováním objevíte, jak vaše genetika ovlivňuje vaše zdraví, výživu a dokonce i sportovní výkonnost.

Díky testu získáte povědomí o:

Vzhled a zdraví

Výživa

Vitamíny

Minerály

Intolerance

Léčiva

zdravotní predispozice

Sportovní predispozice

Jaké informace získáte z testů?

Vápník, hořčík, vitamín B6. Genetické predispozice ovlivňují správné fungování těla a také fungování vašeho metabolismu při sportu a hubnutí.

Díky analýze DNA zjistíte, jak vaše tělo reaguje na vybrané léčivé přípravky, případně, jestli je pro vás lepší se těmto látkám vyhnout a nahradit je jinými léčivy.

Sekce status přenašeče obsahuje analýzu genetických variant, které nemusí ovlivňovat vaše zdraví, ale zdraví vašich dětí ano.

Jak genetika ovlivňuje váš vzhled a zdraví spojené s kvalitou pokožky, vlasů a zubů? Zlepšete péči o svůj zevnějšek díky analýze DNA.

Díky testu DNA a analýze můžete včas reagovat na rizika spojená s genetickými predispozicemi a vaším zdravím.

Které vitamíny mohou vašemu tělu chybět? Jak reaguje na kofein či alkohol? Dopřejte svému tělu to, co potřebuje, díky poznání vlastní DNA.

Odkryjte tajemství vašeho DNA a naplňte svůj potenciál

Často kladené otázky

DNA Complex test je kombinací DNA Lifestyle testu a DNA Health testu. Díky tomuto testu získáte informace o genetických, zdravotních rizicích, metabolismu, výživě i sportovním výkonu. DNA Complex test analyzuje více než 110 různých oblastí.

Máte dotaz? Chcete poradit?

Nevíte si rady nebo se chcete raději poradit s našimi experty? Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem. Rádi vám pomůžeme s čímkoliv.

zaměření